فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

رکورد بی سابقه مک لارن در فروش محصولات

شرکت خودرو سازی مک‌لارن با  فروش ۱۶۵۴ دستگاه خودرو موفق به رکوردی بی سابقه در فروش محصولات خود در سال 2015 نمود. همچنین سرعت رشد مک‌لارن در سال های اخیر موجب جلب توجه هایی زیادی به خود شد که این شرکت مطرح انگلیسی موفق به فروش ۱۶۵4 خودرو در سراسر جهان  و رشد 0.06  درصدی در سال 2015 شد. همچنین مک‌لارن از سال ۲۰۱۳ همواره رشد فروش را تجربه کرده است.

 که این تعداد فروش میزان رشد شرکت را نشان می دهد از سوی دیگر گزارش‌ها نشان می دهد فروش محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۶چیزی حدود دوبرابر می شود.

یعنی در پایان سال جاری به رکورد فروش ۳۰۰۰ دستگاه خودرو دست پیدا می کند. در صورت رسیدن به این هدف، مک‌لارن پس از لامبورگینی و استون‌ مارتین با آمار فروش سالیانه‌ی ۳۲۴۵ و ۳۶۱۵ خودرو، در رده‌ی سوم محبوب‌ترین برند سوپراسپرت جهان قرار می‌گیرد.

آمریکای شمالی و ایالات متحده، بزرگ‌ترین بازار مک‌لارن به شمار می‌روند. سال گذشته ۱۲ عامل فروش جدید مک‌لارن در سرتاسر دنیا تاسیس شد که ۵ مورد آن‌ها در آمریکای شمالی بود. نمایندگی مک‌لارن در شهر دالاس نیز بیشترین میزان فروش این خودرو را به نام خود ثبت کرده است.

شاید در ابتدا رشد اندک ۰.۰۶ درصدی فروش مک‌لارن نسبت به سال گذشته آن موفقیت بزرگی نشمارید. اما در نظر داشته باشید که مک‌لارن در سال گذشته هزینه‌ی زیادی در تاسیس کارخانه‌های بیشتر کرده است. به همین دلیل آمار فروش این شرکت مطرح تولید کننده‌ی سوپراسپرت در سال ۲۰۱۶، فوق‌العاده پیش‌بینی می‌شود. میزان فروش محصولات این شرکت در ایالات متحده رشد ۷۸ درصدی را به همراه داشته و تا پایان نیمه‌ی اول سال میلادی، ۴۵۱ دستگاه فروش (تقریبا برابر با آمار کل این منطقه در سال ۲۰۱۵) را به ثبت رسانده است.

که با توجه به روند رو به رشد مک‌لارن در سال ۲۰۱۶، کارشناسان افزایش ۱۰۰ درصدی فروش این شرکت را در پایان سال و نسبت به سال گذشته، تخمین می‌زنند. این در حالی است که آمار فروش این شرکت در سال ۲۰۱۵، بهترین عملکرد تاریخ این شرکت در بازار سوپراسپرت‌ها است

برچسب ها : مک لارن-mclaren
به اشتراک بگذارید :

نظر شما