فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

تعدادی مرسدس بنز وارد ایران شد

طبق آمار به دست آمده  در خرداد ماه سال 1395 تعداد 17خودروی سواری بنز به ارزش  (34.702.950.732) ریال چیزی در حدود 35 میلیارد ریال وارد ایران شد.

که این خودروها در اروپا بین 65 تا 75هزار دلار قیمت گذاری می شود که با احتساب نرخ دلار  3500 تومان چیزی حدود 260 میلیون تومان تمام می شود؛ این درحالی است که اتومبیل های وارد شده در بازار با توجه به آپشن های مختلف از 430 تا 565 میلیون تومان به فروش می رسد.

لازم به ذکر است این تعداد خودرو از  از دو کشور آلمان و امارات متحده عربی وارد کشور شده است.

که در بین این تعداد خودرو  بیشترین مدل آن مربوط به E250بوده است ؛ همچنین در بین این خودروها یک دستگاه مرسدس مدل E200 نیز بوده است.که کلاس E جزء کلاس های نسبتا ارزان و اقتصادی این کمپانی محسوب میشود اما در کشور ما در زمره لوکس ترین هاست؛ از ویژگی های فنی این خودروی آلمانی می توان به موتور 4 سیلندری که با استفاده از گیربکس هفت دنده تیپ ترونیک حجم 1991 سی سی خودرو را به چرخ ها منتقل می کند، اشاره کرد که صفر تا صد کیلومتر را در 7.4 ثانیه طی می کند .

از مشخصات این مدل مرسدس بنز که این روزها از محبوبیت خاصی میان ایرانیان برخوردار شده می توان به کروزکنترل،سنسور باران، پرده عقب، سقف پاناروما، سیستم کمکی پارک، مانیتور پشت سر، شش عدد رادار، گرم و سرد کن صندلی، کولر عقب دیجیتال، تنظیم ارتفاع، و تریم چوب بلوط داخل خودرو اشاره کرد.

برچسب ها : مرسدس بنز ، E250 ، E200
به اشتراک بگذارید :

نظر شما