فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

مرسدس سواران دیگر دغدغه جای پارک ندارند

. خودروسازان متعدد در سدد ب کمک به رانندگان در جهت صرفه جویی در زمان و کاهش استرس آنها برای یافتن جای پارک خودرو که به بار ترافیکی شهر افزوده و آلایندگی را افزایش یافته است به دنبال ایده ای برای تبدیل کردن خودرو ها به پارک یاب بودند.

که دراین طرح دایملر – شرکت مادر مرسدس بنز موفق به تولید سیستم پارک یاب به عنوان یک طرح آزمایشی شده است

در این طرح آزمایشی، خودروهای مرسدس بنز برای پایان دادن به جست و جوی وقت گیر جای پارک در شهرهای شلوغ، به یکدیگر درباره فضاهای خالی موجود اطلاع خواهند داد.

 

رانندگان اغلب زمانی که به دنبال پارک خودرو نیستند از کنار فضاهای پارک موجود عبور می‌کنند اما تحت برنامه آزمایشی این دو شرکت، فضاهای خالی توسط خودرو شناسایی شده و اطلاعات مربوط به سایر خودروها ارسال می شود

تبدیل خودروها به پارک یاب بخشی از ایده‌هایی است که از سوی دایملر – شرکت مادر مرسدس بنز- برای کمک به رانندگان برای صرفه جویی در وقت دنبال می‌شود. دیتر زتچه، مدیرعامل دایملر در کنفرانسی در برلین گفت: دایملر قصد دارد در نیمه اول سال آینده برنامه ای عرضه کند که به کار دفتری حتی در پشت فرمان کمک خواهد کرد. همچنین به دنبال یک پروژه آزمایشی گسترده که در حال حاضر اجرای می شود، امکان تحویل محصولاتی که به صورت اینترنتی خریداری شده‌اند به خودرو از سال آینده فراهم می‌شود.

برنامه آزمایشی پارک یاب اشتوتگارت از حسگرهای فوق صوتی سدان E-Class استفاده می‌کند که محل‌های پارک مناسب برای یک خودروی بزرگ را شناسایی می‌کنند. خودروهایی که در این طرح آزمایشی حضور دارند، اطلاعات مربوط به فضاهای خالی را در سرعت ۵۵ کیلومتر بر ساعت شناسایی کنند.

💢سرویس «همین حالا پارک کن» به رانندگان امکان می‌دهد، محل پارک را از پیش رزرو کنند و برای یافتن جای پارک، از طریق یک برنامه پول پرداخت کنند. شرکت زیمنس سال گذشته سیستمی را معرفی کرد که با استفاده از رادار تعبیه شده در لامپ‌های خیابان، درباره مکان های موجود برای پارک اطلاعات فراهم می‌کرد.

 

برچسب ها : مرسدس بنز
به اشتراک بگذارید :

نظر شما