فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

فروش مشارکتی رنو

شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، با هدف عرضه محصولات جدید اقدام به پیش فروش مشارکتی محصولات رنو مدل ۲۰۱۶ کرد.

واحد بازاریابی نگین خودرو از سود 28درصدی مشارکت این خودرو ها خبر داد و اعلام کرد:"نگین خودرو محصولات مدل 2016 رنو را طی مدت 90، 120 و 150 روز کاری با شرایط قیمت قطعی و غیر قطعی تحویل مشتریان خواهد کرد."

همچنین قیمت نهایی خودرو ها بر اساس قیمت روز شرکت در زمان تحویل با محاسبه سود مشارکت تعیین خواهد شد و در صورت تمایل امکان سرمایه گذاری بیشتر برای مشتریان در طرح مشارکتی با قیمت غیر قطعی فراهم شده است.

بر این اساس در این طرح تمامی محصولات نگین خودرو با 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی عرضه می شوند و هم اکنون این فرصت برای مشتریان رنو فراهم شده است تا بتوانند مالک محصولات 2016 این برند اروپایی شده و از رانندگی با محصولات اصیل و ایمن اروپایی لذت ببرند.

رنو فلوئنس در سه تیپ فول، نیمه فول و دنده‌ای، رنو سفران در 2 تیپ 2000 چهار سیلندر و 2500 شش سیلندر، رنو اسکالا در 2 تیپ 2000 فول و 2000 نیمه فول و رنو داستر 2000 اتوماتیک تک دیفرانسیل و 4WD و همچنین رنو سیمبل ازجمله محصولاتی هستند که طی این طرح فروش ویژه با مدل 2016 میلادی به مشتریان ارائه خواهند شد.

 

جهت مشاهده و دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید
برچسب ها : نگین خودرو ، رنو سفران-renault safrane ، رنو اسکالا-renault scala ، رنو داستر-renault duster ، رنو فلوئنس-renault fluence
به اشتراک بگذارید :

نظر شما