فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

تنها یک هفته تا پایان تخفیف ویژه نگین خودرو

بر این اساس طبق اعلام واحد بازاریابی نگین خودرو ۳ خودروی داستر، فلوئنس دستی و سفران ۲۰۰۰ سی سی را با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان در تعدادی محدود و صرفا برای ۱۰ روز عرضه می کرد که از این فرصت یک هفته باقی است.

با هدف رضایتمندی مشتریان، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران اقدام به تسهیل شرایط خرید خودرو کرد.

بر این اساس طبق اعلام واحد بازاریابی نگین خودرو ۳ خودروی داستر، فلوئنس دستی و سفران ۲۰۰۰ سی سی را با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان در تعدادی محدود و صرفا برای ۱۰ روز عرضه می کرد که از این فرصت یک هفته باقی است.
در زیبا ترین روز های ماه مهمانی خدا فرصتی دیگر برای مشتریان رنو فراهم شده تا بتوانند مالک محصولات این برند اروپایی با شرایط ویژه باشند و از رانندگی با این اروپایی لذت ببرند.
خودروی رنو داستر که از پرفروش ترین شاسی بلندهای اروپایی است و توانسته بسیاری از گواهینامه های ایمنی بین المللی را کسب کند در این طرح فروش ویژه، به دو صورت نقدی و اقساطی عرضه می شود که در مدل نقدی، با تخفیف ۶۵ میلیون ریالی همراه است و در مدل اقساطی آن، تسهیلات ۳۶۰ میلیون ریالی با دوره بازگشت ۱۲ ماهه و بدون بهره در نظر گرفته شده است.
محصول دیگر رنو که در این طرح فروش ویژه عرضه می شود خودروی سفران ۲۰۰۰ سی سی است که یکی از لوکس ترین محصولات برند رنو در دنیاست و این خودرو زینت بخش جشنواره کن امسال نیز بود.
سفران در کلاس D تولید شده و به واسطه طراحی بسیار زیبا و کیفیت مثال زدنی توانسته است موقعیت خوبی در بین خودروهای لوکس بدست آورد. رنو سفران ۲۰۰۰ سی سی با تخفیف ۱۰۰ میلیون ریالی به صورت نقدی به فروش می رسد و در مدل فروش اقساطی با وام ۴۲۰ میلیون ریالی با دوره بازگشت ۱۲ ماهه و بدون بهره عرضه خواهد شد.
نگین خودرو، درکنار دو محصول فوق، خودروی فلوئنس دستی که به عنوان نسل سوم مگان در شرکت رنو تولید و عرضه شده را با شرایط ویژه ای به فروش می رساند.
فروش نقدی این محصول که تنها اروپایی بازار ایران است که با موتور ۲۰۰۰ سی سی و گیربکس دستی روانه بازار شده با تخفیف ۶۰ میلیون ریالی صورت می پذیرد و در مدل اقساطی تسهیلات ۳۶۰ میلیون ریالی با دوره بازگشت ۱۲ ماهه و بدون بهره به مشتریان ارائه می شود.
این طرح فروش ویژه از روز شنبه مورخ ۶ تیر در کلیه نقاط فروش و نمایندگی های مجاز شرکت نگین خودرو آغاز شده و تا روز جمعه ۱۶ تیر ادامه خواهد داشت.
در این طرح تمامی محصولات نگین خودرو با قیمت قطعی به فروش می رسند و دارای ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر گارانتی می باشند.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شعبات فروش نگین خودرو در تهران، نمایندگی های مجاز سراسر کشور و پایگاه اطلاع رسانی شرکت نگین خودرو مراجعه کنند.

برچسب ها : نگین خودرو ، رنو سفران-renault safrane ، رنو داستر-renault duster ، رنو فلوئنس-renault fluence
به اشتراک بگذارید :

نظر شما