فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

طرح های فروش نگین خودرو با تخفیف ویژه

در طرح فروش ویژه رنو به مناسبت ماه مبارک رمضان
تا ۱۰ میلیون تومان از نگین خودرو تخفیف بگیرید

شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، با هدف رضایتمندی مشتریان، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اقدام به تسهیل شرایط خرید خودرو نمود. بر این اساس شرکت نگین خودرو ۳ خودرو داستر، فلوئنس دستی و سفران ۲۰۰۰ سی سی را با تخفیفات ویژه ماه مبارک رمضان عرضه می کند.

خودرو رنو داستر از پرفروش ترین شاسی بلندهای اروپایی است و توانسته بسیاری از گواهینامه های ایمنی بین المللی را کسب کند .در این طرح فروش ویژه خودرو رنو داستر اتوماتیک، به دو صورت نقدی و اقساطی عرضه می شود که در مدل نقدی، با تخفیف 65 میلیون ریالی همراه است و در مدل اقساطی آن، تسهیلات 360 میلیون ریالی با دوره بازگشت 12 ماهه و بدون بهره می باشد.
محصول دیگر رنو که در این طرح فروش ویژه عرضه می شود خودرو سفران 2000 سی سی است که یکی از لوکس ترین محصولات برند رنو می باشد. این محصول در کلاس D تولید شده و به واسطه طراحی بسیار زیبا و کیفیت مثال زدنی توانسته است موقعیت خوبی در بین خودروهای لوکس بدست آورد. رنو سفران 2000 سی سی با تخفیف 100 میلیون ریالی به صورت نقدی به فروش می رسد و در مدل فروش اقساطی با وام 420 میلیون ریالی با دوره بازگشت 12 ماهه و بدون بهره می باشد.
نگین خودرو، درکنار دو محصول فوق، خودرو فلوئنس دستی که به عنوان نسل سوم مگان در شرکت رنو تولید و عرضه شده است را با شرایط ویژه ای به فروش می رساند. فروش نقدی این محصول با تخفیف 60 میلیون ریالی صورت می پذیرد و در مدل اقساطی تسهیلات 360 میلیون ریالی با دوره بازگشت 12 ماهه و بدون بهره به مشتریان ارائه می شود.
این طرح فروش ویژه از روز شنبه مورخ 6 تیر در کلیه نقاط فروش و نمایندگی های مجاز شرکت نگین خودرو آغاز شده و تا روز جمعه 16 تیر ادامه خواهد داشت.

 

جهت مشاهده و دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید
برچسب ها : نگین خودرو ، رنو داستر-renault duster ، رنو فلوئنس-renault fluence ، رنو سفران-renault safrane
به اشتراک بگذارید :

نظر شما