فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

فروش میتسوبیشی اوتلندر با شرایط ویژه

شرکت آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، فروش خودروی شاسی بلند اوتلندر را با شرایط ویژه آغاز کرد. تحویل این خودرو ۱۰ روزه است و مشتریان می‌توانند آن را به صورت نقد یا اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه تهیه کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آرین موتور نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، عرضه خودروی شاسی بلند اوتلندر (مدل ۲۰۱۵) با شرایط فروش ویژه آغاز شد.
اوتلندر شاسی بلند سایز متوسط میتسوبیشی با موتور ۲۴۰۰ سی سی و گیربکس اتوماتیک CVT و آپشن هایی همچون سانروف، تریم داخلی چرم، پدال های تعویض دنده پشت فرمان، گرمکن و سردکن صندلی های جلو، چراغ های زنون، شیشه شور چراغ جلو، دوربین دنده عقب، سیستم صوتی حرفه ای به همراه مانیتور ۷ اینچی فابریک و آپشن های دیگر به بازار ایران عرضه شده است.
آرین موتور برای این خودرو قیمت ۱۸۹میلیون و ۸۰۰ هزار تومان با تحویل ۱۰ روز در نظر گرفته است که البته در صورت خرید نقدی تخفیف ویژه ای نیز به آن تعلق می گیرد.
همچنین مشتریان برای خرید اقساطی می توانند از شرایط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه آرین موتور استفاده کنند. اقساط ۱۲ ماهه این خودرو فاقد کارمزد است و این شرکت با پیش پرداخت ۱۳۴میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی و ۱۲ چک ۴ میلیون تومانی، خودرو اوتلندر را با موعد تحویل ۱۰ روزه به مشتریان عرضه می‌کند.

 

جهت مشاهده و دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید
برچسب ها : آرین مونور ، میتسوبیشی موتورز ، میتسوبیشی اوتلندر-mitsubishi outlander
به اشتراک بگذارید :

نظر شما