فروش خودرو
ثبت نام / ورود
ورود به سایت
ثبت نام نکرده اید ؟ اینجا کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
قبلا ثبت نام کرده اید ؟ وارد شوید
قیمت خودرو

لیزینگ ملت

لیزینگ ملت

لیزینگ ملت

شرکت واسپاری ملت(لیزینگ) متعلق به بانک ملت در اوایل سال 1388 به صورت سهامی خاص تاسیس و در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری  به ثبت رسیده است که با مجوز بانک مرکزی ، فعالیت خود را در ارائه تسهیلات لیزینگ براساس شرایط و مقتضیات مشتری آغاز کرده است.


سال تاسیس : 1388

درباره لیزینگ ملت

شرکت واسپاری ملت(لیزینگ) متعلق به بانک ملت در اوایل سال 1388 به صورت سهامی خاص در راستای تکمیل زنجیره خدمات بانک ملت برای مشتریان ، در کنار دیگر شرکت های این بانک تاسیس شده است  و در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری  به ثبت رسیده است که با مجوز بانک مرکزی ، فعالیت خود را در ارائه تسهیلات لیزینگ براساس شرایط و مقتضیات مشتری آغاز کرده است. و از نکات مثبت این شرکت محدود نبودن به لیزینگ خودرو به گونه ای که شرکت در حوزه لیزینگ عمومی نیز فعال است.

و طبق مصوبه مجمع فوق العاده در سال 1394 شخصیت حقوقی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تولید گردید و در همان سال شرکت در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شد.

که موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه عبارت از خرید انواع کالا واموال منقول و غیر منقول و واگذاری آنها به متقاضیان در قالب عقود اجاره و یا فروش اقساطی و خرید و فروش انواع اوراق بهادار به منظور مدیریت نقدینگی در چارچوب قوانین و مقررات می باشد که حوزه فعالیت شرکت عبارتند از: تسهیالت خرید انواع خودرو سواری تسهیالت خرید انواع خودرو سنگین کامیونت، کامیون،کشندهتسهیالت خرید ماشین آالت و تجهیزات صنعتی تسهیالت خرید مصالح تسهیالت خرید دفاتر کار تسهیالت خرید تجهیزات پزشکی  و در حال حاضر با 88 درصد سهم بازار براساس درآمد ارائه خدمات لیزینگ در جایگاه دوم صنعت می باشد